0544-651658
מיטל מעוז
לקוחות אומרים ..תודה

אני רוצה להודות לך מקרב לב על הליווי לפתיחת העסק שלי.
היכולת שלך להבין את המהות ולהתיר את פלונטר מחשבותיי, אפשר לי לעשות את הצעד הראשון בצורה בטוחה יותר , אמיצה יותר, מפוקסת יותר. תודה רבה!  

​יפה שושני -טרפיסטית בגישה הנוירו התפתחותית-תפקודית                 
קרא עוד >>>

מיטל ,הצלחת לספק לעסק שלנו את כל מה שכל עסק מתחיל צריך ..     
את ליווית אותנו בתהליך ההקמה ובכל ההחלטות החשובות שצריך היה לקחת בדרך.  קרא עוד>>>


"הייתי מובטלת ומבולבלת בהקשר למה שאני רוצה לעשות עם החיים שלי "

למיטל היקרה
אני לא יודעת אם אוכל באמת להביע את התודה בכמה משפטים!
את לא רק פתחת לי את את הראייה, אלא, סידרת לי את
החיים על פיסת נייר קטנה!
אפשר להגיד שבזכותך הקמתי בית ספר לאנגלית לילדים ומבוגרים ..  
קרא עוד>>> 


"משמעות  אינה דבר שנתקלים בו במקרה , כמו תשובה לחידה .משמעות היא דבר מה שבונים לתוך החיים .אפשר לבנות זאת על סמך העבר של כל אחד מאיתנו ,רגשותיו ונאמנויותיו, מתוך הדברים שאתם מאמינים בהם ,מתוך הדברים והאנשים שאתם אוהבים ,הערכים שלמענם אתם מוכנים להקריב משהו . הרכיבים קיימים ,כל אחד מאיתנו הוא היחיד שמסוגל לשלב אותם במתכונת הייחודית שתהפוך להיות חייו. הלוואי שיהיו אלה חיים רצופי כבוד ומשמעות לגביכם .
אם יהיה זה כך , הרי שהסיכום המדויק של הצלחה או כישלון  חשוב פחות "  ג'ון ו' גרדנר

​ברוכים הבאים!

מיטל מעוז יועצת קריירה ,יועצת ארגונית ומלווה עסקית.  
בעלת העסק "מעוז מנטורינג"
 למתן שירותי ייעוץ וחניכה מקצועיים ,יועצת מורשת מטעם תכנית מעוף של משרד הכלכלה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים. יועצת קריירה עצמאית בחברת LHH ישראל (AKT)העוסקת בליווי פרטיים בתהליכי מעבר קריירה ובהשגת המשרה הבאה שלהם.

שרותי הייעוץ מתקיימים באופן פרטני ומתאימים למנהלים ,יזמים ,בעלי עסקים ,שכירים ,למעשה עבור כל מי שמתמודד עם אתגר,או משבר, התלבטות ,או תסכול הנוגעים באופן זה או אחר להשגת מטרותיו האישיות והעסקיות או למימוש  הפוטנציאל הייחודי שלו בעולם העבודה והתעסוקה.

במובן מסוים ...כל אחד מאיתנו צריך מנטור . בעידן של חוסר וודאות ושינויים בעולמות העשייה, כשתחרות ואיכות מתחברות לרצון שלנו לביטוי מקורי וייחודי אנו מוצאים עצמנו מתקשים להתמודד עם הכל לבד! 

ואז אנו מגלים (כמו הרבה אנשים מצליחים בעולם )שיהיה זה חכם ומועיל לבקש עזרה מדמות מקצועית ומנוסה אשר תלווה אותנו באופן צמוד ותכוון אותנו בדרך להשגת מטרותינו .

דמות כזו אוביקטיבית ,שמביאה נקודת מבט חיצונית ורחבה שאיתה אפשר להתייעץ בסוגיות שוטפות ובצמתי קבלת החלטות ,בעזרתה ניתן ליצור מרחב של מודעות ושל שינוי ,דמות שתדע להקשיב ,ללמד ולתת לך את העצה הנכונה ברגע הנכון .

ליווי צמוד כזה יקנה לך מייד מסגרת של מחוייבות ,התמדה ,תמיכה והדרכה .

"עשו זאת בעצמכם - אל תעשו זאת לבד" זה הסלוגן וזו האמונה שלי


למיטל מעוז ,ניסיון של שנים ושעות רבות עם מנהלים ,בעלי עסקים ויזמים , להם סייעה באופן עקבי ושוטף בגיבוש מטרותיהם ושאיפותיהם ונטעה בהם את הביטחון והאמונה בעצמם וביכולתם להצליח .